Hepsi3D Parkur

Profesyonel ya da hobi amaçlı, kullanıcı profiliniz ne olursa olsun, fikirlerinizin veya tasarımlarınızın hayat bulması için çalışıyoruz. Bu nedenle Hepsi3D olarak ar-ge ve makine parkuru yatırımlarına önem veriyoruz. Hayalinizde canlandırdığınız objelerin size heyecan verecek gerçeklikte hayat bulması için sektörün önde gelen üreticilerinin üst düzeyde 3 boyutlu yazıcılarını kullanımınıza sunmaktan mutluluk duyuyoruz.

Parkurumuzda yer alan 3D Printer lar ile prototip, mimari modelleme, 3D mini heykel, promosyon ürünleri gibi pek çok farklı disiplin ve sektörde kullanılacak ürünleri kolaylıkla üretebilirsiniz.

ProJet® 660Pro

Projet 660 Pro sahip olduğu geniş inşa alanı ile, büyük modelleri tek parça olarak üretebilmemize imkan sağlar. 

600 x 540 dpi mükemmel çözünürlük ve CMYK renklendirme sistemi ile gerçeğe en yakın prototipleri üretmemize imkan sağlayan bu son teknoloji 3D Printer ile prototip hizmeti vermekten kıvanç duyuyoruz.

Yüksek hassasiyetli bu model ile detaylı mimari projeler hazırlıyor, insan figürleri ve endüstriyel prototipler üretiyoruz.

Liquid Crystal Hr

25 mikrona kadar kusursuz baski alabildiğimiz bu SLA yazici ile Dokum- Flex ve sert malzeme secenegi ile  gelen tüm taleplere cevap verebiliyoruz.

Zortrax M200

ABS baskılardaki en pürüssüz yüzey kalitesi sunan 3d printer ZORTRAX M200 şimdi Hepsi3D Parkur'da.

ProJet® 3510 HDPlus

Projet 3500 HD Max modeli ile HD, UHD ve XHD modlarında modelleme yaparken, fonksiyonel dayanımı yüksek parçaları yüksek hassasiyet ve kalite ile oluşturabiliyoruz.

XHD modunda 16 micron katman kalınlığı ve 750 x 750 x 1600 DPI (xyz) çözünürlük ile mevcut teknolojiler arasındaki en hassas üretimi gerçekleştiriyoruz. Serinin en gelişmiş modeli olan HD Max, diğer modellerden farklı olarak HS hızlı modelleme modu ve yüksek çözünürlüklerde daha geniş bir inşa alanına sahiptir.

Otomotiv, endüstriyel tasarım, sağlık, eğitim ve daha bir çok sektörde farklı amaçlarda kullanılan Multijet teknolojisi, yüksek ürün kalitesi ile fark yaratmaktadır.

EnvisionTEC ULTRA® 3SP™

EnvisionTEC’in ULTRA® 3SP™ Serisinin kullandığı çığır açan 3SP teknolojisi (tara, çevir ve seçici foto-kürle) ile STL dosyalarınız ne kadar karmaşık olursa olsun, hızlı ve doğru şekilde parçalar üretebilirsiniz. ULTRA® 3SP™ and 3SP™ High Definition, kurulum sırasında beraberinde gelen yazılım ile mükemmel modelleme ve otomatik desteğe olanak sağlar.Oluşturulan parçaların iç ve dış yüzeylerinde köşeli pürüzler oluşmaz. EnvisionTEC, yüksek hızlarda üretim ve ışık kaynağının görüntülenmesinin güvenilirliği sayesinde piyasadaki en rekabetçi printerlardan biridir.

Leapfrog Creatr HS

Leapfrog Creatr HS 3D printer; çok daha hızlı olma, büyük üretim boyutları, çift ekstruder ve bağımsız çalışabilme özellikleriyle öne çıkan 3 boyutlu bir yazıcıdır.

HS, High Speed (Yüksek Hız'ın) kısaltmasıdır. Standart Creatr modelinden 5 kat daha hızlı yazdırabilir.